Złomowanie pojazdów

Boxmobile – zajmuje się recyklingiem pojazdów samochodowych oraz  maszyn i pojazdów podlegających rejestracji w Wydziale Komunikacji. Wydajemy stosowne zaświadczenia uprawniające do ich wyrejestrowania. Nasza firma  posiada wykwalifikowany zespół ludzi którzy zajmują się złomowaniem aut w sposób zgodny z przepisami ochrony środowiska. Posiadamy wszystkie pozwolenia na przetwarzanie odpadów które powstają przy procesie złomowania auta.
Wydajemy zaświadczenia uprawniające  właściciela pojazdu do wyrejestrowania. Dla Twojej wygody, posiadamy własny transport , więc nie poniesiesz dodatkowych  kosztów związanych z dostarczeniem auta do recyklingu.  Za wszystkie pojazdy przekazane do recyklingu – płacimy gotówką na miejscu. Stan techniczny auta jest dla nas obojętny.

Firma Boxmobile dba  aby proces recyklingu nie zanieczyszczał naszego  środowiska, dlatego też u Nas każdego dnia dokładamy wszelkich starań by każdy odpad najbezpieczniej zagospodarować, tak aby nasze środowisko na tym zyskiwało coraz więcej.